Zajęcia w ramach ''Zdolni z Pomorza''

Poniżej zamieszczamy informację od Uniwersytetu Gdańskiego na temat możliwości wzięcia udziału w zajęciach rozwijających dla uczniów klas VII i VIII.

Uniwersytet Gdański, w ramach projektu "Zdolni z Pomorza - Uniwersytet Gdański", organizuje wiele form wsparcia dla uczniów zainteresowanych poszerzaniem swoich horyzontów naukowych. Wśród proponowanych zajęć są m.in. kółka olimpijskie, spotkania akademickie, kursy e-learningowe i warsztaty naukowe. Pełną ofertę można znaleźć na stronie projektu:
Aktualnie trwa rekrutacja na dwa spotkania akademickie zaplanowane na sobotę 20 marca: jedno z biologii, a drugie z języka polskiego. Szczegóły można znaleźć tutaj:
UG zaprasza także na dwa kursy e-learningowe z biologii:
Wszystkie zajęcia w ramach projektu "Zdolni z Pomorza - Uniwersytet Gdański" są bezpłatne, gdyż projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską.
Data dodania: 2021-03-11 12:38:51
Data edycji: 2021-03-11 12:43:08