od 17 maja 2021 r. klasy I-III pracują stacjonarnie, klasy IV-VIII pracują hybrydowo

Obiady

INFORMACJA na temat działalności stołówki szkolnej

KWOTA ZA OBIADY DLA KLAS IV - VIII za MAJ  (dla uczniów powracających do nauczania hybrydowego)

• klasy IV - 15,20 zł
  • klasy V - 11,40 zł
  • klasy VI - 11,40 zł
  • klasy VII -11,40 zł
  • klasy VIII - 7,60 zł
  • W związku z różną wysokością nadpłat za żywienie uczniów prosimy o kontakt rodziców uczniów klas 1-3 powracających do nauki stacjonarnej o kontakt pod tel: 58 620-69-43 wew. 1 lub mailowo: intendent@sp18.edu.gdynia.pl w celu ustalenia należności za maj.
  • Zmiana miejsca publikowania JADŁOSPISU na stronie szkoły - teraz dostępny jest bezpośrednio ze strony głównej szkoły (pod menu "na skróty").

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Należność za obiady należy wpłacać do ostatniego dnia każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc korzystania z obiadów.
  • Należność za obiady należy wpłacać do ostatniego dnia każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc korzystania z obiadów (wyjątek stanowi wrzesień i styczeń) na KONTO ŻYWIENIA: PKO BP 71 1440 1026 0000 0000 1253 3667 (w tytule wpłaty: klasa, imię i nazwisko dziecka, za jaki miesiąc).
  • Koszt 1-go obiadu wynosi 3,80 zł.
  • Harmonogram przerw i jadłospis jest wywieszony na tablicy przy wejściu do stołówki oraz w przedsionku przy wejściu głównym do szkoły.
  • W każdy piątek po południu na stronie szkoły publikowany jest jadłospis na następny tydzień.
  • Odliczeń i korekt w wysokości wpłat dokonuje tylko intendent. Przelew bez konsultacji powinien opiewać na kwotę podaną na naszej stronie internetowej.
  • Dokonując wpłat przelewem prosimy wpłacać kwoty rzeczywiste (bez zaokrągleń) należne za dany miesiąc. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o wcześniejsze sprawdzenie należności pod numerem telefonu 58 620 69 43 w. 1 lub na stronie internetowej w zakładce opłaty.
  • Odpisy realizujemy po uprzednim zgłoszeniu nieobecności dziecka. Nieobecność zgłoszona telefonicznie 58 620 69 43 w. 1 lub mailowo na: intendent@sp18.edu.gdynia.pl  do godziny 9.00 danego dnia stanowi podstawę do zwrotu należności za obiady w formie pomniejszenia wartości należności w następnym miesiącu. Samodzielne pomniejszenie należności jest niedopuszczalne.
  • Wpłaty nieterminowe będą traktowane jako rezygnacja. Spowoduje to skreślenie dziecka z listy korzystających z obiadów. Prosimy o dokonywanie wpłat w terminie aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień.
  • W przypadku rezygnacji  z korzystania z obiadów z jednego lub kilku miesięcy prosimy o złożenie pisemnego oświadczenia mailem na adres intendent@sp18.edu.gdynia.pl (druk do pobrania poniżej).

Data dodania: 2019-11-24 23:06:37
Data edycji: 2021-05-14 09:32:51

Tutaj publikujemy menu naszej stołówki.