Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nauczyciele

DYREKCJA

dyrektor

Eliza Zaborowska-Kempa

 sekretariat@sp18.edu.gdynia.pl

wicedyrektor

Krystyna Szmidt

 kszmidt@sp18.edu.gdynia.pl

wicedyrektor

Anna Piwowska

 apiwowska@sp18.edu.gdynia.pl

 

NAUCZYCIELE

biblioteka, czytelnia

Sylwia Chmarzyńska

 schmarzynska@sp18.edu.gdynia.pl

biblioteka, czytelnia

Krzysztofia Princ-Kruczek

kprinckruczek@sp18.edu.gdynia.pl

biologia

Ilona Biłek-Landowska

i.bileklandowska@sp18.edu.gdynia.pl

chemia, przyroda

Aneta Zocholl

zocholla@sp18.gdynia.pl

edukacja dla bezpieczeństwa

Karolina Luty

 kluty@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Karina Bogdaniuk-Sierant

 ksierant@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Joanna Iszczek

 jiszczek@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Bożena Żurawska

bzurawska@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Marta Stiasny

mstiasny@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Nicole Gnap

ngnap@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Anna Piasecka

apiasecka@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Anna Ryta

 aryta@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Marta Kędziora

kedzioram@sp18.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Monika Chilicka

 mchilicka@sp18.edu.gdynia.pl

fizyka, matematyka

Karina Sankowska

 ksankowska@sp18.edu.gdynia.pl

geografia

Irmina Krzymowska

 ikrzymowska@sp18.edu.gdynia.pl

geografia

Maciej Frankiewicz

 mfrankiewicz@sp18.edu.gdynia.pl

historia, wos

Dorota Dudzicz

 ddudzicz@sp18.edu.gdynia.pl

historia, wos

Justyna Jellonnek

 jjellonnek@sp18.edu.gdynia.pl

technika

Adam Pop

 a.pop@sp18.edu.gdynia.pl

informatyka

Elżbieta Witkowska

 witkowskae@sp18.gdynia.pl

j. angielski

Małgorzata Jahns

 mjahns@sp18.edu.gdynia.pl 

j. angielski

Hanna Kalisz

kaliszh@sp18.gdynia.pl

j. angielski

Magdalena Kuśmierz

 mkusmierz@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Joanna Lewandowska

 jlewandowska@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Izabela Sykulak

 isykulak@sp18.edu.gdynia.pl

j. hiszpański

Justyna Pellowska

 jpellowska@sp18.edu.gdynia.pl

j. niemiecki

Aleksandra Jeziorowska-Chmiel

 ajeziorowskachmiel@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Karina Józefczyk

 kjozefczyk@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Agnieszka Kozak

 akozak@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Aldona Plechan - Kręcicka

 akrecicka@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Sylwia Kwiatkowska

 skwiatkowska@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Honorata Łoś

 hlos@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Dorota Kaluga

 dkaluga@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Beata Łata

 blata@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Beata Siemińska

 bsieminska@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Anna Sieracka

asieracka@sp18.edu.gdynia.pl

muzyka

Małgorzata Portee

 mportee@sp18.edu.gdynia.pl

plastyka

Danuta Rynkiewicz

 drynkiewicz@sp18.edu.gdynia.pl

religia

Mariola Gęsikiewicz

 mgesikiewicz@sp18.edu.gdynia.pl

religia

Anna Duch

 aduch@sp18.edu.gdynia.pl

religia

Katarzyna Czekaj

kczekaj@sp18.edu.gdynia.pl

kierownik świetlicy

Ewa Sikorska

 esikorska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Jolanta Chromiec

 jchromiec@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Aneta Szymerowska

 aszymerowska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Walentyna Traczyńska

 traczynskaw@sp18.gdynia.pl

świetlica

Marta Ulanowska

 mulanowska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Paulina Napiontek

pnapiontek@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

 

Iwona Rokicińska

irokicinska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Agnieszka Chabowska

 achabowska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Monika Gładykowska

 mgladykowska@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Dariusz Adamczyk

 dadamczyk@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Anna Brodewicz

 abrodewicz@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

 Jacek Kargol

 jkargol@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Karolina Luty

 kluty@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Ireneusz Zieliński

 izielinski@sp18.edu.gdynia.pl

 i.zielinskissp18@wp.pl

 

pedagog

Renata Wolińska

 rwolinska@sp18.edu.gdynia.pl

psycholog

Karolina Leśniak

klesniak@sp18.edu.gdynia.pl

Data dodania: 2019-12-05 22:02:51
Data edycji: 2023-10-24 18:49:09
Ilość wyświetleń: 38073

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej