Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Nauczyciele

DYREKCJA

dyrektor

Eliza Zaborowska-Kempa

 sekretariat@sp18.edu.gdynia.pl

wicedyrektor

Krystyna Szmidt

 kszmidt@sp18.edu.gdynia.pl

wicedyrektor

Anna Piwowska

 apiwowska@sp18.edu.gdynia.pl

 

NAUCZYCIELE

biblioteka, czytelnia

Sylwia Chmarzyńska

 schmarzynska@sp18.edu.gdynia.pl

biblioteka, czytelnia

Anna Romanowska

 aromanowska@sp18.edu.gdynia.pl

biologia

Lucyna Lewandowska

 llewandowska@sp18.edu.gdynia.pl

biologia, przyroda

Ilona Biłek-Landowska

 ibileklandowska@sp18.edu.gdynia.pl

chemia

Aneta Zocholl

 azocholl@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja dla bezpieczeństwa

Anna Stępnik-Niemczyk

 astepnikniemczyk@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Karina Bogdaniuk-Sierant

 ksierant@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Joanna Iszczek

 jiszczek@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Marta Kędziora

 mkedziora@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Bogumiła Kordula-Szaj

 bkordulaszaj@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Bożena Żurawska

bzurawska@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Małgorzata Kukuła

 mkukula@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Elżbieta Marczak

 emarczak@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Paulina Redo-Sulima

 predosulima@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Iwona Rokicińska

 irokicinska@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Anna Ryta

 aryta@sp18.edu.gdynia.pl

edukacja zintegrowana

Katarzyna Szpak

 kszpak@sp18.edu.gdynia.pl

fizyka

Elżbieta Koziróg

 ekozirog@sp18.edu.gdynia.pl

fizyka

Marta Mąkosa

 mmakosa@sp18.edu.gdynia.pl

geografia

Irmina Krzymowska

 ikrzymowska@sp18.edu.gdynia.pl

geografia

Małgorzata Kubik

 mkubik@sp18.edu.gdynia.pl

historia

Maciej Frankiewicz

 mfrankiewicz@sp18.edu.gdynia.pl

historia, wos

Dorota Dudzicz

 ddudzicz@sp18.edu.gdynia.pl

historia, wos

Justyna Jellonnek

 jjellonnek@sp18.edu.gdynia.pl

informatyka

Adam Pop

 apop@sp18.edu.gdynia.pl

informatyka

Elżbieta Witkowska

 ewitkowska@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Joanna Bielawska

 jbielawska@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Małgorzata Frąszczak

 mfraszczak@sp18.edu.gdynia.pl 

j. angielski

Hanna Kalisz

 hkalisz@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Magdalena Kuśmierz

 mkusmierz@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Joanna Lewandowska

 jlewandowska@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Magdalena Wojtaszak

mwojtaszak@sp18.edu.gdynia.pl

j. angielski

Izabela Sykulak

 isykulak@sp18.edu.gdynia.pl

j. hiszpański

Justyna Pellowska

 jpellowska@sp18.edu.gdynia.pl

j. niemiecki

Justyna Horodecka-Nowicka

 jhorodeckanowicka@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Karina Józefczyk

 kjozefczyk@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Agnieszka Kozak

 akozak@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Aldona Kręcicka

 akrecicka@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Sylwia Kwiatkowska

 skwiatkowska@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Honorata Łoś

 hlos@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Diana Wilczyńska

 dwilczynska@sp18.edu.gdynia.pl

j. polski

Mariola Wrońska

 mwronska@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Dorota Kaluga

 dkaluga@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Beata Łata

 blata@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Beata Siemińska

 bsieminska@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka, fizyka

Karina Sankowska

ksankowska@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

Anna Sieracka

 asieracka@sp18.edu.gdynia.pl

matematyka

 Anna Węsierska

 awesierska@sp18.edu.gdynia.pl

muzyka

Małgorzata Portee

 mportee@sp18.edu.gdynia.pl

plastyka

Danuta Rynkiewicz

 drynkiewicz@sp18.edu.gdynia.pl

religia

Mariola Gęsikiewicz

 mgesikiewicz@sp18.edu.gdynia.pl

religia

Paweł Warkus

 pwarkus@sp18.edu.gdynia.pl

religia

Piotr Belecki

pbelecki@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Monika Chilicka

 mchilicka@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Jolanta Chromiec

 jchromiec@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Monika Gładykowska

 mgladykowska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Anna Piasecka

 apiasecka@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Ewa Sikorska

 esikorska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Walentyna Traczyńska

 wtraczynska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Marta Ulanowska

 mulanowska@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Natalia Rewers

nrewers@sp18.edu.gdynia.pl

świetlica

Marlena Wrocławska

mwroclawska@sp18.edu.gdynia.pl

technika, informatyka

Agnieszka Chabowska

 achabowska@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Dariusz Adamczyk

 dadamczyk@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Anna Brodewicz

 abrodewicz@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

 Jacek Kargol

 jkargol@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Karolina Luty

 kluty@sp18.edu.gdynia.pl

wychowanie fizyczne

Ireneusz Zieliński

 izielinski@sp18.edu.gdynia.pl

 

pedagog

Renata Wolińska

 rwolinska@sp18.edu.gdynia.pl

psycholog

Ilona Rojewska

 irojewska@sp18.edu.gdynia.pl

Data dodania: 2019-12-05 22:02:51
Data edycji: 2020-09-11 18:38:22
Ilość wyświetleń: 12424

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa ucznia

Nauczanie zdalne
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook