Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Sukcesy

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU 2023/2024

 

Czerwiec 2024

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego „Olimpusek”
 
Klasy II
Maksymilian Szylke (kl. IIb) 15 miejsce w Polsce
 
Klasy III
Barbara Klimkiewicz (kl. IIIc) 7 miejsce w Polsce
Jan Fela (kl.IIIc) 10 miejsce w Polsce
 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas II

I miejsce

Adam Lipiński, kl. IIc

II miejsce

Francieszek Perkowski, kl. IIa

III miejsce

Stefani Hubska, kl. IIc

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III

I miejsce
Maria Rowińska, kl. IIIb
 
II miejsce
Jan Fela, kl. IIIc
 
III miejsce
Jan Sikorski, kl. IIIa
 

Konkurs plastyczny „MAŁE DZIECI NIE CHCĄ ŚMIECI”„W KRAINIE NAMAWIACZY”w kategorii szkoła podstawowa klasa II

II miejsce - Natalia Ziętek

 

Wielki Maraton Czytelniczy

Jonasz Krause, kl. VIc - laureat
Maja Bargiel, kl. VIIIc - laureatka
 
Julia Szypowska, kl. IIc - wyróżnienie
 

Ogólnopolski konkurs "Galileo"

 

Biologia

Lila Michalak, kl. Vb - wyróżnienie

 

Geografia

Adam Piotrowski, kl. Vb - laureat I miejsca

Piotr Dobke, kl. VIb - laureat

Aleksandra Piątek, kl. Va - wyróżnienie

 

Język angielski

Heidi Lutkiewicz, kl. IVc - laureatka

Leon Abramowicz, kl. IVc - laureat

Stanisław Lenarczk, kl. IVc - laureat

Aleksandra Malarska, kl. IVc - laureatka

Kornelia Maćkowska, kl. Vc - laureatka

Bruno Stańczuk, kl. Vb - laureat

Leon Bodnar, kl. Vb - laureat

Pola Kulikowska, kl. Vc - laureatka

Gaspare Saccone, kl. VIb - laureat

Helena Pękalska, kl. VIc - laureatka

Julia Dachniewska, kl. VIIb - laureatka

Paweł Priebe, kl. VIIIb - laureat

Róża Dłużewska, kl. IVc - wyróżnienie

Natalia Szylke, kl. Vb - wyróżnienie

Sebastian Pobłocki, kl. Vb - wyróżnienie

Zuzanna Wysłouch, kl. Vc - wyróżnienie

Helena Biechowska, kl. Va - wyróżnienie

Zuzanna Boratyńska, kl. VIc - wyróżnienie

Gaia Kraska, kl. VIc - wyróżnienie

Mariia Tertychna, kl. VIa - wyróżnienie

Aleksander Brzechffa, kl.VIc - wyróżnienie

Sonia Główczyk, kl. VIIIa - wyróżnienie

Mikołaj Koberda, kl. VIIIb - wyróżnienie

 

Maj 2024

XXV Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III gdyńskich szkół podstawowych

II miejsce zespołowo - SP18  (drużyna w składzie: Zuzanna Komin, kl. IIIa, Jan Fela, kl. IIIc, Mteusz Okoń, kl. IIIb, Franciszek Pałubicki, kl. IIIc)

 

XXV Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III gdyńskich szkół podstawowych "Gdyńskie opowiastki z nutką ortografii"

I miejsce - Zuzanna Komin SP 18

 

Kwiecień 2024

"Gdańsk, moja mała ojczyzna" - międzyszkolny konkurs plastyczny

I miejsce - Helena Pękalska, kl. VIc

 

Marzec 2024

Konkurs Matematyczno-Informatyczny "InstaLogik"

Katarzyna Portée, kl. VIc -  finalistka na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6 SP i uzyskała trzeci wynik w mieście

Leon Abramowicz, kl. IVc - laureat II miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 4 SP

Piotr Szypowski, kl. IVa - laureat II miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 4 SP


Luty 2024

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Fizyki

Laureat

Adam Lenarczyk, kl. VIIIb

Kajetan Liszewski, kl. VIIIa

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego

Laureat
Paweł Priebe, kl. VIIIb
Gaja Mikołajczuk, kl. VIIIb
 
Finaliści
Michalina Monik, kl. VIIIc
Tomasz Kabath, kl. VIIIc
 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Informatyki

Finalista

Michał Andrzejewski, kl. VIIa

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Biologii

Finalista

Aniela Konopacka, kl. VIIa

Alicja Wawrzyńska, kl. VIIIb

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs z Chemii

Finalista

Bartłomiej Przybyłowski, kl. VIIIb

 

III Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Urodzinowe dyktando dla Gdyni"

Jonasz Krause, kl. VIc - I miejsce

Szymon Aleksandrowicz, kl. VIIIb - III miejsce

 

Styczeń 2024 r.

Alfik Matematyczny 2023

Joachim Krause kl. Ib - I m. w ojewództwie i I m. w kraju

Katarzyna Portee kl. VIc - I m. w województwie

Michał Andrzejewski, kl. VIIa - IV m. w województwie

Adam Lenarczyk, kl. VIIIb - VIII m. w województwie

Alfik Humanistyczny 2023

Franciszek Imielski, kl.  IIIc - VI miejsce w województwie

Zuzanna Suchomska, kl. IIIc - X miejsce w województwie

Wojciech Lazarowicz, kl. IVc - II miejsce w województwie

Leon Abramowicz, kl. IVc - IV miejsce w województwie

Aleksandra Piątek, kl. Va - X miejsce w województwie

Jan Buczek, kl. VIb - IV miejsce w województwie

 

Listopad 2023

II Gdyński Konkurs Fotograficzny "Fotograficzne wariacje - Gdynia złotem malowana"

Kategoria kl.III - IV
I miejsce - Ksawery Grodzicki,kl. IIIb
II miejsce - Laura Czykowska, kl. IVb
Kategoria kl.V - VI
I miejsce - Ludwik Król, kl. Vb
Kategoria kl.VII - VIII
I miejsce i wyróżnienie - Zuzanna Wawrzko, kl. VIIIc
 
 
Międzynarodowy konkurs matematyczno-fizyczny "Naboj"
I i II miejsce drużynowo
 
Kajetan Liszewski, kl. VIIIa
Maja Bargiel, kl. VIIIc
Maksymilian Bebej, kl. VIIIa
Krzysztof Szeler, kl. VIIIa
 
Adam Lenarczyk, kl. VIIIb
Szymon Aleksandrowicz, kl. VIIIb
Maria Szot, kl. VIIa
Michał Andrzejewski, kl. VIIa
 
 

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU 2022/2023

 

  • Maj 2023 r.

Wielki Maraton Czytelniczy 2022/2023

Leon Abramowicz, kl. IIIc - finalista
Agata Chmarzyńska, kl.IVb - finalistka
Kajetan Liszewski, kl. VIIa - finalista
 

Laureaci konkursów GALILEO

BIOLOGIA
Martyna Stalke, kl. VIIIb
Helena Dalach, kl. VIIId

GEOGRAFIA
Maria Woźniak, kl. Vc

JĘZYK ANGIELSKI
Bruno Stańczuk,kl. IVb
Dimitrij Trębicki, kl. IVa
Leon Bodnar, kl. IVb
Adam Sitek,kl. Va

Zofia Kluska, kl. VIa
Julia Dachniewska, kl. VIb
Bianka Kołecka, kl. VIa
Maksymilian Krella, kl. VIb
Paweł Priebe, kl. VIIb
Bartosz Huliński, kl. VIIa
Bogna Zwara, kl. VIIa
Alicja Wawrzyńska, kl. VIIb
Lidia Knoch, kl. VIIb
Gaja Mikołajczuk, kl. VIIb
Adam Ryan, kl. VIIb
Sonia Główczyk, kl. VIIa
Martyna Stalke, kl. VIIIb
Piotr Klemp, kl. VIIIb
Kuba Kamiński, kl. VIIIb
Emilia Wojciechowska, kl. VIIIe
Aleksander Sowa, kl. VIIIb
Cezary Wakuliński, kl. VIIIe
Amelia Szulc, kl.VIIIb

JĘZYK HISZPAŃSKI
Aleksandra Piątek, kl. IVa

PRZYRODA
Michał Sitek, kl. IVc

Aleksandra Piątek, kl. IVa
Iga Gurbiel, kl. IVa
Ludwik Król, kl. IVb
Pola Kulikowska, kl. IVc

Monika Nowicka, kl. IVa

Daria Kravtsova, kl. IVc

Jegor Lawrynowicz, kl. IVa

Zuzanna Wysłouch, kl. IVc

Lena Maciejewska, kl. IVa

Liliana Michalak, kl. IVb

 

Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z Języka Angielskiego "Reading brings us unknown friends"

Martyna Stalke, kl.VIIIb - laureatka

 

IX Wojewódzki Konkurs "Matematyka w fizyce"

Adam Lenarczyk,kl. VIIB - II miejsce

 

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska

Helena Dalach, kl. VIIId - Laureatka, I miejsce

 

Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna dla uczniów szkół podstawowych

Maciej Kozińki, kl. VIIId - finalista

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego OJAP

Helena Przewięda – finalistka

 

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów OJAJ

Natalia Monkiewicz VIIId, laureatka

 

I wojewódzki konkurs fotograficzny „Pokój kocham, ale czy rozumiem?”

Aleksnadra Skiba, kl. VIIIe - I miejsce w kategroii klas VII-VIII

 

  • Marzec 2023 r.

Wojewódzkie Konkursy Kuratoryjne

biologia Aleksander Sowa VIIIb laureat
j. angielski Franciszek Szczekocki VIIIa laureat
geografia Franciszek Szczekocki VIIIa laureat
matematyka Katarzyna Neumann VIIIa laureat
j. polski Kuba Kamiński VIIIb laureat
matematyka Kuba Kamiński VIIIb laureat
biologia Martyna Stalke VIIIb laureat
fizyka Olaf Ścibisz VIIIb laureat
chemia Robert Daszkowski VIIIf laureat
j. polski Natalia Monkiewicz VIIId finalista
j. angielski Kuba Kamiński VIIIb finalista
matematyka Marcel Muzyczuk VIIId finalista
j. niemiecki Natalia Monkiewicz VIIId finalista
fizyka Franciszek Szczekocki VIIIa finalista
chemia Maciej Koziński VIIId finalista
biologia Anna Deresiewicz VIIIf finalista
informatyka Marcel Muzyczuk VIIId finalista
informatyka Katarzyna Neumann VIIIa finalista
informatyka Kuba Kamiński VIIIb finalista

 

Stypendyści Prezydenta Miasta Gdyni

 

Natalia Monkiewicz, kl. VIIId (za osiągnięcia naukowe)

Wiktoria Borek- absolwentka (za osiągnięcia naukowe)

Aleksanda Damps - absolwentka (za osiągnięcia naukowe)

Marcel Stępniewski (za osiągnięcia sportowe) - absolwent

 

XIII Wojewódzki Konkurs Historyczny "Grudzień 70"

Robert Daszkowski, kl. VIIIf - laureat (II miejsce)

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki " Literatura i obrazy"

laureatka, IV miejsce - Aleksandra Skiba, kl. VIIIe

 

XI Wojewódzki konkurs "Baśnie i legendy kaszubskie"

I miejsce - Aleksandra Skiba, kl. VIIIe

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Plastyczny "Bryły wokół nas"

II miejsce - Aleksandra Skiba, kl. VIIIe

 

XIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Rok polski w tradycji i obyczajach"

Liliana Górska, kl. VIIId - laureatka

 

I Wojewódzki Konkurs Literacki "Niedokończone historie"

III miejsce - Helena Dalach, kl. VIIId

 

Wojewódzki konkurs grafiki komputerowej „Zostań Eco. Be.Eco”
 
I miejsce - Julianna Biechowska, kl. VIIIf
III miejsce - Oliwia Choma, kl. VIIId
wyróżnienie - Helena Dalach, kl. VIIId
 
  • Luty 2023 r.

Alfik Humanistyczny 2023

 

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

 

Franciszek Pałubicki, kl. IIc

Zuzanna Komin, kl. IIa

Nina Piechota, kl. IIa

Leon Abramowicz, kl. IIIc

Wojciech Lazarowicz, kl. IIIc

Aleksandra Malarska, kl. IIIc

Wiktor Piotrowski, kl. IIIb

Adela Marchwicka, kl. IIIc

Róża Dłużewska, kl. IIIc

Liliana Szablewska, kl. IIIa

Matvii Kuzmin, kl. IIIb

Marcel Davies, kl. IIIc

Urszula Mazurkiewicz, kl. IIIa

 

Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku

 

Jan Fela, kl. IIc

Ada Michalak, kl. IIIb

Alicja Wawrzyńska, VIIb

Gaja Mikołajczuk, kl. VIIb

 

XVII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr"

laureatka II miejsca - Katarzyna Portee

 

Alfik Matematyczny 2023

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

Jan Fela, kl. IIc

Weronika Klasa, kl. IIb

Mateusz Okoń, kl. IIb

Karol Miłoś, kl. IVb

Adam Sitek, kl. Va

Katarzyna Portee, kl. Vc

Kuba Kamiński, kl. VIIIb

 

Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku

Leon Abramowicz, kl. IIIc

Adam Piotrowski, kl. IVb

 

  • Styczeń 2023 r.

Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny „Literatura i Obraz”

Aleksandra Skiba, kl. VIII E - laureatka

 

  • Listopad 2022 r.

Międzynarodowe Zawody Matematyczno-Fizyczne Naboj pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

Kuba Kamiński, kl. VIIIb, Katarzyna Neumann, kl. VIIIa, Antoni Luty, kl. VIIIa, Franciszek Szczekocki, kl. VIIIa - II miejsce w etapie rejonowym

 

X Edycjia Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii"

Jonasz Krause, kl. Vc - laureat

  • Październik 2022 r.

Oliwia Choma, kl. VIIId

laureatka IX Międzynarodowego Biennale Twórczości Plastycznej Młodych ,,Pasje i Talenty 2022”

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU 2021/2022

 

  • Czerwiec 2022 r.

Konkurs Ogólnopolski "Wiosenne nakrycie głowy"

I miejsce - Urszula Mazurkiewicz, kl. IIa

 

Konkurs Ogólnopolski ,,Witkacy i ja"

III miejsce - Helena Dalach, kl. VIId

 

  • Maj 2022 r.

XXIV Konkurs Matematyczny Uczniów Klas Trzecich Gdyńskich Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem wiceprezydenta Gdyni p. Bartosza Bartoszewicza

 

Iga Gurbiel, kl. IIIa - I m. indywidualnie

Karol Miłoś, kl. IIIb - I m. indywidualnie

Ryszard Witkowski, kl. IIIc - wyróżnienie

 

drużyna ze szkoły SP18 zajęła III miejsce w etapie zespołowym

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 
Eva Grossi, VIIb - finalistka ogólnopolskiej olimpiady języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych
 
Helena Dalach, VIId - finalistka ogólnopolskiej olimpiady języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych
 
Aleksandra Damps, VIIIb - finalistka ogólnopolskiej olimpiady języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych
 
Zofia Lubańska, VIIIb - finalistka ogólnopolskiej olimpiady języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych
 

VII Wielki Maraton Czytelniczy "Na wielkim literackim szlaku"

klasy I-III

Agata Chmarzyńska, kl. IIIb - laureatka

Wiktoria Januszko, kl. IIa - finalistka

Piotr Węsierski, kl. IIb - wyróżnienie

klasy IV - VI

Jonasz Krause, kl. IVc - finalista

klasy VII - VIII

Rafał Gramatowski, kl. VIIIe - laureat

 

IX Wojewódzki Konkurs Piosenki "Rytm i melodia"

Nagroda Grand Prix - Sonia Bujny, kl. VIId

 

XVII Megaolimpiada Wiedzy z języka niemieckiego

III miejsce - Jagoda Witt, kl. VIIIc

 

Ogólnopolski Konkurs Galileo

Laureaci

Adam Sitek, kl. IVa

Helena Pękalska, kl. IVc

Julia Tomczyk, kl. Va

Karol Jankowski, kl. Va

Julia Dachniewska, kl. Vb

Adam Ryan, kl. VIb

Tomasz Kabath, kl. VIc

Eva Grossi, kl. VIIb

Kuba Kamiński, kl. VIIb

Piotr Klemp, kl. VIIb

Wiktoria Borek, kl. VIIIf

Maximilian Hansson, kl. VIIId

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2022

WYNIK BARDZO DOBRY

Natalia Monkiewicz, kl. VIId

Adam Sitek, kl. IVa

 
WYRÓŻNIENIA
 
Leon Abramowicz, kl. IIc
Marianna Filip, kl. IIb
Wiktoria Januszko, kl. IIa
Michał Sitek, kl. IIIc
Adam Piotrowski, kl. IIIb
Katarzyna Portee, kl. IVc
Maryla Kummer, kl. VIc
Katarzyna Neumann, kl. VIIa
Piotr Klemp, kl. VIIb
Kuba Kamiński, kl. VIIb
 
  • Kwiecień 2022 r.

IX Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

(organizatorzy: Fundacja „Zawsze Warto” i Stowarzyszenie Polonistów przy Wydziale Polonistyki UJ)

 

Marceli Adamczyk, kl. VIIIc - laureat

Adam Lenarczyk, kl. VIb - laureat

 

Liga Zadaniowa "Zdolni z Pomorza"
 
BIOLOGIA
1. Aleksandra Damps, kl. VIIIb – Finalistka etapu powiatowego, Finalistka etapu wojewódzkiego
2. Aleksander Sowa, kl. VIIb – I miejsce, Laureat etapu powiatowego, Finalista etapu wojewódzkiego
3. Jagoda Witt, kl. VIIIc - Finalistka etapu powiatowego
 
KOMPETENCJE SPOŁECZNE
1. Wiktoria Borek, kl. VIIIf – II miejsce, Laureatka etapu powiatowego, Finalistka etapu wojewódzkiego
2. Magdalena Zastawna, kl. VIIIf – II miejsce, Laureatka etapu powiatowego, Finalistka etapu wojewódzkiego
 
MATEMATYKA
1. Natalia Czech, kl. VIIIa – II miejsce, Laureatka etapu powiatowego
2. Oliwia Sienkiewicz, kl. VIIIf – Finalistka etapu powiatowego, Finalistka etapu wojewódzkiego
 

Ogólnopolska Olimpiada Historyczna

Marceli Adamczyk, kl. VIIIc - laureat

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów 

Alex Petit, kl.VIII B - laureat 

  • Marzec 2022

Wojewódzkie Przedmiotowe Konkursy Kuratoryjne 2022

LAUREACI

  • Wiktoria Borek, kl. VIIIf - j. polski
  • Natalia Monkiewicz, kl. VIId - j. angielski
  • Natalia Monkiewicz, kl. VIId - j. niemiecki
  • Adam Niedostatkiewicz, kl. VIIIa - fizyka

 

FINALIŚCI

  • Adam Niedostatkiewicz, kl. VIIIa - j. angielski
  • Tymoteusz Pogorzelski, kl. VIIId - j. angielski
  • Jagoda Witt, kl. VIIIc - j. niemiecki
  • Marceli Adamczyk, kl. VIIIc - historia
  • Zuzanna Łata, kl. VIIIa - chemia
  • Julia Fila, kl. VIIIc - chemia
  • Franciszek Kuberka, kl. VIIIb - chemia
  • Oliwia Sienkiewicz, kl. VIIIf - chemia
  • Martyna Stalke, kl. VIIb - biologia

 

Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni

  • Martyna Stalke, kl. VIIb
  • Karolina Starego (absolwentka)
  • Wojciech Przybyłowski (absolwent)
  • Franciszek Kuberka, kl. VIIIb
  • Zofia Kruszczyńska (absolwentka)
  • Szymon Kontusz (absolwent)

 

XXIV konkurs "Zpraszamy ptaki do Gdyni"

Aleksandra Damps, kl. VIIIb - nagroda główna

 

  • Styczeń 2022

Alfik Matematyczny 2021

 

bardzo dobry wynik otrzymali:

 

1. Jan Fela, 1c

2. Katarzyna Portee, 4c

3. Adam Sitek, 4a

4. Jonasz Krause, 4c

5. Mila Faust, 4b

6. Michał Andrzejewski, 5a

7. Katarzyna Naumann, 7a

8. Jakub Kamiński, 7b

 

  • Grudzień 2021

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Anioły Bożonarodzeniowe"

I miejsce - Aleksandra Kolińska 8A

 

  • Listopad 2021

Zdolni z Pomorza - zakwalifikowani do etapu powiatowego

BIOLOGIA

  1. Aleksandra Damps 8b
  2. Marcelina Hennig 8d
  3. Aleksander Sowa 7b
  4. Jagoda Witt 8c

KOMPETENCJE SPOŁECZNE

  1. Wiktoria Borek 8f
  2. Magdalena Zastawna 8f

MATEMATYKA

  1. Natalia Czech 8a
  2. Oliwia Sienkiewicz 8f

CHEMIA

  1. Julia Fila 8c

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU 2020/2021

 

Maj 2021

 

Wojewódzki Konkus "Liga Matematyczna 2020/2021"

LAUREAT - Mikołaj Tomaszewski, kl. VIIId

LAUREATKA - Maja Kozłowska, kl. VIIIb

 

Pomorska Liga Zadaniowej "Zdolni z Pomorza"
 
BIOLOGIA - Karolina Zastawna
Finalistka etapu wojewódzkiego, Laureatka etapu powiatowego
 
KOMPETENCJE SPOŁECZNE - Karolina Starego
Finalistka etapu wojewódzkiego, Laureatka etapu powiatowego
 
MATEMATYKA - Mikołaj Tomaszewski
Finalista etapu wojewódzkiego i etapu powiatowego

 

Konkurs świetlicowy "Różnobarwny kogut wielkanocny"

I miejsce - Wiktoria Gnyp, kl. IIIa

 

Wielki Maraton Czytelniczy

 

LAUREATKI

Anna Deresiewicz, kl. VIf

Alicja Wawrzyńska, kl. Vb

 

FINALISTKI

Joanna Lis, kl. VIe

Eva Grossi, kl. VIb

Katarzyna Neumann, kl. VIa


Wyróżnienie

Aleksandra Damps, kl. VIIIb

 

Kwiecień 2021

 

Galileo 2021 (laureaci do 10 miejsca w kraju)

klasa IV

Julia Dachniewska, kl. IV

 

klasa V

Adam Ryan, kl. Vb

Tomasz Kabath, kl. Vc

Alicja Wawrzyńska, kl. Vb

 

klasa VI

Jakub Porębski, kl. VIa

Jakub Kamińki, kl. VIb

Eva Grossi, kl. VIb

Martyna Stalke, kl. VIb

 

klasa VII

Wiktoria Borek, kl. VIIf

Franciszek Kuberka, kl. VIIb

Julia Fila, kl. VIIc

Antoni Kaastrup-Olsen, kl. VIIb

 

klasa VIII

Matylda Kubik, kl. VIIIa

Karolina Starego, kl. VIIIe

Olga Dzierżanowska, kl. VIIIb

Lena Wróbek, kl. VIIIc

Maja Kozłowska, kl. VIIIb

Hanna Rynkowska, kl. VIIIc

Oliwia Kurosz, kl. VIIIe

Malwina Pietrzak, kl. VIIIb

Małgorzata Marchlewicz, kl. VIIIe

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

 

LAUREATKA - Maja Lewandowska, kl. VIIIa

 

IV Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altwiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów w ramach festiwalu "W barokowym stylu"

LAUREATKA oraz tytuł OSOBOWOŚCI ARTYSTYCZNEJ - Antonina Zgółka, kl. VIIId

 

OJAP - Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego Juniorów

FINALISTKI

Olga Dzierżanowska, kl. VIIIb

Zofia Kruszczyńska, kl. VIIIb

Maja Kozłowska, kl. VIIIb

Aleksandra Damps, kl. VIIb

 

OJAJ - Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów

LAUREACI

Maksymilian Szymankiewicz, kl. VIIf

Zofia Lubańska, kl. VIIb

Franciszek Kuberka, kl. VIIb

Olga Dzierżanowska, kl. VIIIb

 

FINALISTKI

Małgorzata Sykulak, kl. VIIIb

Karolina Starego, kl. VIIIe

Lena Wróbel, kl. VIIIc

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Biologiczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

FINALISTKA - Karolina Zastawna
 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Geograficzny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

LAUREAT - Adam Jank, kl. VIIIc

LAUREAT - Franciszek Berezecki, kl. VIIa

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Fizyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

LAUREAT - Wojciech Przybyłowski, kl. VIIId

 

Marzec 2021

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Historyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

LAUREAT - Szymon Kontusz, kl. VIIIc

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

FINALISTKA - Lena Wróbel, kl. VIIIc

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

FINALISTKI - Maja Kozłowska, kl. VIIIb, Olga Dzierżanowska, kl. VIIIb, Zofia Kruszczyńska, Kl. VIIIb

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

FINALIŚCI - Mikołaj Tomaszewski, kl. VIIId, Adam Jank, kl. VIIIc, Wojciech Przybyłowski, kl. VIIId, Michał Szulc, kl. VIIIc

 

Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Chemiczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego

FINALIŚCI - Dominik Golba, kl. VIIIa, Karolina Zastawna, kl. VIIId, Filip Przybylski, kl. VIIIc, Zofia Kruszczyńska, kl. VIIIb

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Tajemnice runa leśnego"

Wiktor Lichosik, kl. Va - III m-ce

 

Wojewódzki Konkurs "Matematyka w fizyce" pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu

Franciszek Berezecki, kl. VIIa - wyróżnienie

Filip Turzyński, kl. VIIa - wyróżnienie

 

 
 

 

Luty 2021

 

Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni

Wiktoria Borek, kl. VIIf

Mikołaj Szymankiewicz, absolwent 2019/2020

Prot Panufnik, absolwent 2019/2020

Wiktor Szulc, absolwent 2019/2020

 

Styczeń 2021

Etap powiatowy Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza"

Natalia Anduła, kl. VIIIc - laureatka, I miejsce, chemia

Karolina Zastawna, kl. VIIId - laureatka, I miejsce, biologia

Karolina Starego, kl. VIIIe - laureatka, II miejsce, kompetencje społeczne

Mikołaj Tomaszewski, kl. VIIId - finalista, II miejsce, matematyka

 

Wrzesień

I Wojewódzki Konkurs "Literackie potyczki" - "Hobbit"

Amelia Szulc, kl. VIb - I m-ce

 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU 2019/2020

 

Czerwiec

XXIV Zawody Komputerowe Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni

Mikołaj Łapiński, kl. VIIIc - I m-ce  

 

Konkurs fizyczny dla uczniów gdyńskich szkół podstawowych "Eksperymentuję" organizowany przez III LO w Gdyni

Joanna Mielczarek, kl. VIIe - I m-ce  

 

Maj

etap wojewódzki Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza"

 

Laureaci

Mikołaj, Olczyk, kl. VIIIa, kompetencje społeczne

Franciszek Dyl, kl. VIIc, kompetencje społeczne

 

Finaliści

Marcel Makowski, kl. VIIIc, kompetencje społeczne

Prot Panufnik, kl. VIIId, matematyka

Kacper Widłak, kl. VIIIa, biologia i chemia

Ewa Sowa, kl. VIIId, biologia

Karolina Zastawna, kl. VIId, biologia

Anna Masternak, kl. VIIIc, chemia

Szymon Janiak, kl. VIIIc, chemia

Zofia Neumann, kl. VIIIa, chemia

 

 

Kwiecień

 

English Ace

laureaci bardzo dobrych i dobrych lokat

 

klasy IV

Kajetan Liszewski, kl. IVa

Alicja Wawrzyńska, kl. IVb

Marianna Fojuth, kl. IVb

Mikołaj Koberda, kl. IVb

Jagoda Słabuszewska, kl. IVc

Bartosz Huliński, kl. IVa

 

klasy V

Paulina Czaykowska, kl. Vd

Jakub Kamiński, kl. Vb

Jędrzej Fedorowicz, kl. Ve

Eva Grossi, kl. Vb

Marcel Muzyczuk, kl. Vd

Lilianna Janik, kl. Vb

 

klasy VI

Zofia Lubańska

Antoni Kaastrup-Olsen

 

klasy VII

Karolina Starego, kl. VIIe

Franciszek Dyl, kl. VIIc

Martina Dżugaj, kl. VIIe

Lena Wróbel, kl. VIIc

Małgorzta Sykulak, kl. VIIb

Hanna Rynkowska, kl. VIIc

Wojciech Przybyłowski, kl. VIId

Maja Kozłowska, kl. VIIb

Julia Priebe, kl. VIIb

Zofia Kruszczyńska, kl. VIIb

 

klasy VIII

Prot Panufnik, kl. VIIId - I miejsce w województwie

Wiktor Szulc, kl. VIIIc - II miejsce w województwie

Szymon Janiak, kl. VIIIc - III miejsce w województwie

Jakub Koliński, kl. VIIIa

Weronika Brzechffa, kl. VIIId

Adam Racinowski, kl. VIIIa

Damian Marcinek, kl. VIIId

Wojciech Kuberka, kl. VIIId

Marta Rożnowska, kl. VIIIa

Agnieszka Miąskowska, kl. VIIIa

Franciszek Drygas, kl. VIIIa

Weronika Skakovska, kl. VIIIa

Artur Gałąska, kl. VIIId

Zofia Hłasko, kl. VIIIc

 

Marzec

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Hurray, I know English"

II miejsce - Zofia Lubańska, kl. VIb

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Kaligramy"

 

kategoria klas IV - VI

II miejsce - ex aequo Pola Michalak, kl. VIf i Oliwa Choma, kl. Vd

III miejsce - Iga Kuchta, kl. VIe

wyróżnienie: Oliwia Sienkiewicz, kl. VIf

 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych

 

BIOLOGIA

LAUREATKA Ewa Sowa, kl. VIIId 

LAUREATKA Julia Laskowska, kl. VIIIc

FINALISTKA Karolina Zastawna, kl. VIId

 

MATEMATYKA

LAUREAT Marek Foryś, kl. VIIIb

 

J. POLSKI 

FINALISTA Mikołaj Olczyk, kl. VIIIa,

FINALISTKA Olga Dzierżanowska, kl. VIIb

 

J. ANGIELSKI

LAUREAT Wojciech Kuberka, kl. VIIId,

LAUREAT Prot Panufnik, kl. VIIId,

FINALISTA Nikodem Geraszek, kl. VIIIb,

FINALISTKA Anna Masternak, kl. VIIIc,

FINALISTA Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIIId

 

GEOGRAFIA

FINALISTA Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIIId

 

INFORMATYKA

FINALISTA Wiktor Szulc, kl. VIIIc

FINALISTA Jakub Koliński, kl. VIIIa

 

HISTORIA

FINALISTA Szymon Kontusz, kl. VIIc

 

CHEMIA

LAUREATKA Anna Masternak, kl. VIIIc

FINALISTA Kacper Widłak, kl. VIIIa

FINALISTA Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIIId

 

XXII edycja konkursu "Zapraszamy ptaki do Gdyni"

Nagroda:


Nina Rakowska kl. IVb
Joanna Mielczarek kl. VIIe
Małgorzata Psuty kl. IVb
Krzysztof Szeler kl. IVa

Wyróżnienia:


Aleksandra Damps kl. VIb
Paweł Priebe, kl. IVb
Pola Proc kl. IVb
Michał Skibiński kl. IVb
Kajetan Liszewski kl. IVa
Lena Barcicka kl. IVa

 

Luty

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Maria Konopnicka"

II miejsce w kategorii klas VII-VIII - Aleksandra Tyda, kl. VIIe

 

Styczeń

Alfik Humanistyczny

laureaci bardzo dobrych i dobrych lokat

klasy II

Adam Sitek, kl. IIa

Antoni Potulski, kl. IIc

Tymon Małecki, kl. IIa

klasy III

Michał Andrzejewski, kl. IIIc

Maksymilian Krella, kl. IIIb

Jakub Kormański, kl. IIIc

Maria Dolata, kl. IIIb

klasy IV

Sonia Główczyk, kl. IVa

klasy V

Katarzyna Neumann, kl. Va

Jakub Kamiński, kl. Vb

Zuzanna Jabłońska, kl. Vc

Alicja Błaszczyk, kl. Vf

Robert Daszkowski, kl. Vf

klasy VI

Aleksandra Damps, kl. VIb

Maksymilian Szymankiewicz, kl. VIf

klasy VII

Antonina Zgółka, kl. VIId

Olga Dzierżanowska, kl. VIIb

Karolina Starego, kl. VIIe

Matylda Kubik, kl. VIIa

Maja Kozłowska, kl. VIIb

klasy VIII

Mikołaj Olczyk, kl. VIIIa

Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIIId

Maksymilian Czubak, kl. VIIId

Aleksandra Boczek, kl. VIIIa

Wiktor Szulc, kl. VIIIc

Marek Foryś, kl. VIIIb

Maksymilian Makowski, kl. VIIIc

Kacper Widłak, kl. VIIIa

 

Alfik Matematyczny

laureaci bardzo dobrych i dobrych lokat

klasa III

Michał Andrzejewski, kl. IIIc

klasa V

Katarzyna Neumann, kl. Va

Jakub Kamiński, kl. Vb

klasa VI

Oliwia Sienkiewicz, kl. VIf

klasa VII

Joanna Mielczarek, kl. VIIe

 

 

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza"

 

BIOLOGIA

Karolina Zastawna, kl. VIId - laureatka, I miejce etap powiatowy

Ewa Sowa, kl. VIIId - laureatka, II miejsce etap powiatowy

Kacper Widłak, kl. VIIIa - laureat, III miejsce etap powiatowy

 

CHEMIA

Anna Masternak, kl. VIIIc - laureatka, II miejsce etap powiatowy

Kacper Widłak, kl. VIIIa - laureat, III miejsce etap powiatowy

Zofia Neumann, kl. VIIIa - finalistka, etap powiatowy

 Szymon Janiak, kl. VIIIc - finalista, etap powiatowy

 

KOMPETENCJE SPOŁECZNE

Franciszek Dyl, kl. VIIc - laureat, I miejsce etap powiatowy

Mikołaj Olczyk, kl. VIIIa - laureat, II miejsce etap powiatowy

Marcel Makowski, kl. VIIIc - laureat, III miejsce etap powiatowy

 

MATEMATYKA

Prot Panufnik, kl. VIIId - finalista, etap powiatowy

 

Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej "Magia Świąt" organizowany przez Pałac Młodzieży w Gdańsku

 

Laureaci:

kategoria klas IV-VI

Zofia Lubańska, kl. VIb

kategoria klas VII-VIII

Daria Mączka, kl. VIIIc

Wyróżnienie

Wiktor Szulc, kl. VIIIc

 

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do etapów wojewódzkich kuratoryjnych konkursów przedmiotowych

 

BIOLOGIA

Ewa Sowa, kl. VIIId

Julia Laskowska, kl. VIIIc

Karolina Zastawna, kl. VIId

 

MATEMATYKA

Marek Foryś, kl. VIIIb

 

J. POLSKI 

Mikołaj Olczyk, kl. VIIIa,

Olga Dzierżanowska, kl. VIIb

 

J. ANGIELSKI

Nikodem Geraszek, kl. VIIIb,

Anna Masternak, kl. VIIIc,

Wojciech Kuberka, kl. VIIId,

Prot Panufnik, kl. VIIId,

Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIIId

 

GEOGRAFIA

Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIIId

 

INFORMATYKA

Wiktor Szulc, kl. VIIIc

Jakub Koliński, kl. VIIIa

 

HISTORIA

Szymon Kontusz, kl. VIIc

 

CHEMIA

Anna Masternak, kl. VIIIc

Kacper Widłak, kl. VIIIa

Mikołaj Szymankiewicz, kl. VIIId

 

Wojewódzki konkurs na list otwarty o patriotyzmie

I m-ce - Ewa Sowa, kl. VIIId

 
Data dodania: 2019-11-12 20:14:31
Data edycji: 2024-06-13 10:11:31
Ilość wyświetleń: 15350

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej