Ubrania do oddania

Zamień z nami niepotrzebne ubrania na wsparcie finansowe dla naszej placówki! 1kg = 1 zł

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza placówka dołączyła do programu „Szkoła w Porządku” na portalu marki Ubrania do Oddania.

Celem programu jest wsparcie placówek edukacyjnych na terenie całej Polski.

Program polega na BEZPŁATNEJ wysyłce niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów, które zostaną zamienione na złotówki, pomogą nam w realizacji celów naszej placówki i wesprą naszych  podopiecznych.

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

Zbierane w ten sposób fundusze, to także realny wpływ na zmiany ekologiczne i edukację dzieci o obiegu zamkniętym, który jest ważnym elementem dbania o środowisko naturalne.

1kg tekstyliów wprowadzonych do drugiego obiegu to oszczędność 6 241 litrów wody i redukcja emisji dwutlenku węgla o 13 kg!

Pamiętajmy - zmiana to MY!

Korzystając z poniższego linka, możecie Państwo:

• BEZPŁATNIE przekazywać swoje niepotrzebne ubrania oraz akcesoria do Ubrania do Oddania w ramach programu „Szkoła w Porządku”.
  • Wspólnie z nami zbierać środki finansowe na realizację potrzeb naszych podopiecznych oraz placówki.
  • Wybrać bezpłatnego kuriera lub przekazać paczki bezpłatnie do pobliskiego punktu DPD PickUP.

Tu link do naszej kampanii: https://ubraniadooddania.pl/campaigns/2096

Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

Zapraszamy do zaangażowania się w zbiórkę oraz wsparcia naszej placówki i podopiecznych!

Akcja trwa do 31.08.2024. Liczymy na Państwa wsparcie!

Więcej o programie: www.ubraniadooddani.pl/swp

Data dodania: 2024-03-11 09:37:54