Szkoły pełne talentów

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów" Lidl.

Pomóżcie nam zbierać Talenciaki!

Akcja rozpoczyna się 5.09.2022 i będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą otrzymywali Państwo podczas zakupów w Lidlu (za każde wydane 50 zł w tym jedno warzywo lub owoc przysługuje jeden Taleciak).

Zebrane Talenciaki można przekazać szkole w formie fizycznej (wrzucając do skrzynki przy dyżurce) lub elektronicznej (skanując kod QR).

Szkoła zebrane Talenciaki wymienia na nagrody z katalogu Lidl (zestawy do eksperymentów, zestawy instrumentów muzycznych, tablice tematyczne, sprzęt sportowy i do rekreacji i wiele, wiele innych)

Data dodania: 2022-09-06 10:54:45
Data edycji: 2022-09-06 10:56:19