Stypendia - Szkoła Podstawowa nr 18 w Gdyni SP18 zaprasza przyszłych pierwszoklasistów! Trwa rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 :)

Stypendia

Przypominamy, tym wszystkim, którzy jeszcze pracujÄ… nad swoim wnioskiem, że na jego zÅ‚ożenie majÄ… czas do 15 listopada PamiÄ™tajcie o poprawnoÅ›ci zÅ‚ożenia wniosku i wymaganych dokumentach, tak by wniosek zostaÅ‚ prawidÅ‚owo zÅ‚ożony. Nie zapomnijcie m.in. o oryginale zaÅ›wiadczenia ze szkoÅ‚y o Å›redniej ocen (nie o Å›wiadectwie szkolnym), kserokopii dokumentów o Waszych osiÄ…gniÄ™ciach potwierdzonych za zgodność z oryginaÅ‚em przez wnioskodawcÄ™ (czyli osobÄ™, która w Waszym imieniu wnioskuje o przyznanie stypendium, a jeżeli to Wy wnioskujecie to przez Was), o peÅ‚nomocnictwie w przypadku, gdy jesteÅ›cie studentem i nie możecie osobiÅ›cie zÅ‚ożyć wniosku. To tylko kilka z wymogów poprawnoÅ›ci zÅ‚ożenia wniosku a wiÄ™cej szczegóÅ‚ów znajdziecie tutaj https://bit.ly/2VT2xi1.

Data dodania: 2019-10-28 22:07:06
Data edycji: 2019-12-06 14:24:00