Rejestracja biernych uczestników V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza”

Rusza rejestracja tzw. biernych uczestników V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” pod hasłem „Niewidzialny świat wirusów i bakterii”. Rejestracja skierowana jest do uczniów, którzy nie będą prezentować przygotowanych przez siebie referatów ani posterów, ale są zainteresowani tematem konferencji i chcą wysłuchać wykładów w ramach jednego z czterech paneli dziedzinowych: biologia, chemia, nauki ścisłe i nauki humanistyczne.

Konferencja adresowana jest do uczniów starszych klas szkół podstawowych (kl. VII-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych zamieszkujących w województwie pomorskim, którzy będą mogli wysłuchać referatów swoich kolegów poprzedzonych wykładami ekspertów

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Data dodania: 2021-10-20 09:22:50