Piramida zdrowia - Szkoła Podstawowa nr 18 w Gdyni SP18 zaprasza przyszłych pierwszoklasistów! Trwa rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 :)

Piramida zdrowia

Podczas zajęć w Å›wietlicy poznaliÅ›my zasady prawidÅ‚owego żywienia i najważniejsze elementy stylu życia, których realizacja daje szanse na prawidÅ‚owy rozwój, sprawność intelektualnÄ… i fizycznÄ… oraz dÅ‚ugie życie w zdrowiu. Graficzny opis różnych grup produktów spożywczych, niezbÄ™dnych w codziennej diecie, przedstawiliÅ›my w odpowiednich proporcjach w formie Piramidy. Im wyższe piÄ™tro Piramidy, tym mniejsza ilość i czÄ™stość spożywanych produktów z danej grupy żywnoÅ›ci. Piramida zostaÅ‚a umieszczona na tablicy w stoÅ‚ówce szkolnej.

Data dodania: 2024-03-12 13:51:43
Data edycji: 2024-03-12 13:53:54