Nowy edziennik Librus

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczynamy pracę z edziennikiem Librus.

• Loginy dla rodziców i uczniów zostaną przekazane na zebraniu w drugim tygodniu września.  Login może być wydany rodzicowi/opiekunowi, niezbędne jest potwierdzenie odbioru podpisem.
  • Jeżeli przy logowaniu podany zostanie adres mailowy możliwe będzie samodzielne generowanie zapomnianych lub zgubionych haseł.
  • Jeśli konieczne będzie wygenerowanie hasła przez szkolnego administratora (podstawowa18gdynia@gmail.com) - login będzie do odobistego odbioru przez rodzica/ opiekuna w sekretariacie (niezbędne jest potwierdzenie odbioru podpisem).
  • Librusa można obsługiwać z poziomu wysukiwarki www, z linku na stronie szkoły lub z miejskiej aplikacji Gdynia.pl
  • Plan lekcji jest do sprawdzenia bezpośrednio w Librusie i na stronie szkoły (strona -> zakładka szkoła - > plan lekcji).
  • Kontakt z nauczycielami możliwy jest przez moduł "wiadomości" w Librusie. W użyciu pozostają również służbowe adresy mailowe nauczycieli (strona -> zakładka nauczyciele).

ADMINISTRATOR LIBRUS - p. Bartłomiej Dziedzinkiewicz, podstawowa18gdynia@gmail.com

Data dodania: 2021-08-31 21:01:25
Data edycji: 2021-09-10 13:12:31