Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli

 

 GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

 

Prosimy umawiać się z nauczycielami na konsultacje poprzez Librusa.

 

 

 

Imię i nazwisko 

Godzina dostępności 

Sala 

1.      

Adamczyk Dariusz 

co dwa tygodnie poniedziałek 10.45-11.45

pokój n-li wf 

2.      

Biłek-Landowska Ilona 

piątek 14.35-15.35

pokój naucz. 

3.      

Bogdaniuk-Sierant Karina 

środa 15.30-16.30 

12

4.      

Brodewicz Anna 

wtorek 15.30-16.30 

pokój n-li wf 

5.      

Chabowska Agnieszka 

piątek 17.00-18.00 

świetlica 

6.      

Chilicka Monika 

czwartek 15.30-16.30 

pokój naucz. /14 

7.      

Chmarzyńska Sylwia 

czwartek 14.30-15.30

biblioteka 

8.      

Chromiec Jolanta 

czwartek 16.00-17.00 

świetlica 

9.      

Czekaj Katarzyna 

środa 12.30-13.30

pokój naucz. /31 

10.   

Duch Anna 

czwartek 15.30-16.30

24 

11.   

Dudzicz Dorota 

poniedziałek 14.35-15.35 

pokój naucz. /31 

12.   

Frankiewicz Maciej 

co dwa tygodnie czwartek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

13.   

Gęsikiewicz Mariola 

urlop dla poratowania zdrowia 

 

14.   

Gładykowska Monika 

wtorek 17.00-18.00 

świetlica 

15.   

Gnap Nicole 

wtorek 13.35-14.35

pokój naucz. /10 

16.   

Iszczek Joanna 

środa 14.35-15.35

pokój naucz. /11 

17.   

Jahns Małgorzata 

wtorek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

18.   

Jellonnek Justyna 

wtorek 14.35-15.35 

pokój naucz. /31 

19.   

Jeziorowska-Chmiel Aleksandra 

środa 15.30-16.30 

pokój naucz.

20.   

Józefczyk Karina 

urlop dla poratowania zdrowia 

 

21.   

Kalisz Hanna 

2 i 4 czwartek 12.30-13.30

pokój naucz. /31 

22.   

Kaluga Dorota 

piątek 13.35-14.35

pokój naucz. /22 

23.   

Kargol Jacek 

czwartek 15.30-16.30 

pokój n-li wf 

24.   

Kędziora Marta 

środa 15.30-16.30 

pokój naucz. /14 

25.   

Kozak Agnieszka 

czwartek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

26.   

Krzymowska Irmina 

2 poniedziałek w mies. 10.45-11.45  

pokój naucz. /31 

27.   

Kuśmierz Magdalena 

środa 14.35-15.35 

pokój naucz. /30

28.   

Kwiatkowska Sylwia 

czwartek 13.35-14.35

pokój naucz. /20 

29.   

Leśniak Karolina 

środa 14.30-15.30 

gab. psychologa 

30.   

Lewandowska Joanna 

poniedziałek 14.35-15.35

pokój naucz. /31 

31.   

Luty Karolina 

poniedziałek 15.30-16.30 

pokój n-li wf 

32.   

Łata Beata 

co dwa tygodnie piątek 14.35-15.35

pokój naucz. /31 

33.   

Łoś Honorata 

wtorki 14.35-15.35

pokój naucz. /26 

34.   

Napiontek Paulina

poniedziałek 17.00-18.00

świetlica

35. 

Olbromska Anna 

środa 9.50-10.50 

pokój naucz. /31 

36. 

Pellowska Justyna 

środa 15.30-16.30 

pokój naucz. /27 

37. 

Piasecka Anna 

wtorek 12.30-13.30

pokój naucz. /31 

38. 

Piwowska Anna 

środa 15.00-16.00

gabinet wicedyr. 

39. 

Plechan-Kręcicka Aldona  

czwartek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

40. 

Pop Adam 

poniedziałek 14.35-15.35 

pokój naucz. /31 

41. 

Portée Małgorzata 

piątek 12.30-13.30

pokój naucz. /31 

42. 

Princ-Kruczek Krzysztofia 

wtorek 14.30-15.30

biblioteka 

43. 

Rokicińska Iwona 

poniedziałek 17.00-18.00 

świetlica 

44. 

Rynkiewicz Danuta 

wtorek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

45. 

Ryta Anna 

urlop dla poratowania zdrowia 

 

46. 

Sankowska Karina 

poniedziałek 14.35-15.35 

pokój naucz. /31 

47. 

Siemińska Beata 

czwartek 7.45-8.45

pokój naucz. /5 

48. 

Sieracka Anna 

wtorek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

49. 

Sikorska Ewa 

poniedziałek 15.00-16.00 

świetlica 

50. 

Stiasny Marta 

piątek 13.35-14.35

pokój naucz. /10 

51. 

Sykulak Izabela 

piątek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

52. 

Szmidt Krystyna 

wtorek 15.00-16.00

gabinet wicedyr. 

53. 

Szymerowska Aneta 

wtorek 17.00-18.00

świetlica 

54. 

Traczyńska Walentyna 

urlop dla poratowania zdrowia 

 

55. 

Ulanowska Marta 

środa 17.00-18.00 

świetlica 

56. 

Węsierska Anna 

urlop wychowawczy 

 

57. 

Witkowska Elżbieta 

poniedziałek 14.35-15.35 

pokój naucz. /31 

58. 

Wolińska Renata 

piątek 8.00-9.00 

gabinet pedagoga 

59. 

Zaborowska-Kempa Eliza 

poniedziałek 14.00-15.00 

gabinet dyrektora 

60. 

Zieliński Ireneusz 

środa 12.30-13.30

gabinet n-li wf 

61. 

Zocholl Aneta 

piątek 13.35-14.35

pokój naucz. /31 

62. 

Żurawska Bożena 

piątek 14.35-15.35 

pokój naucz. /11 

Data dodania: 2022-10-28 15:15:15
Data edycji: 2024-02-13 12:49:06
Ilość wyświetleń: 3668

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej