Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia dodatkowe

 

ZAJĘCIA DODATKOWE – rok szkolny 2023/2024

 

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

termin

sala

klasy

Eliza Zaborowska- Kempa

Logopedia

poniedziałek 11.45 -

12.30

s. 1

klasy 1

poniedziałek 12.50 -

13.35

s. 8

klasy 1

wtorek 12.50 - 13.35

s. 8

klasy 1

wtorek 13.50 - 14.35

s. 8

klasy 1

Justyna Pellowska

Logopedia

środa 09.50 - 10.35

s. 8

klasy 2 i 3

piątek 09.50 - 10.35

s. 8

klasy 2 i 3

Anna Piwowska

Koło j. angielskiego

 

środa 13.50 - 14.35

s. 29

klasy 6

Krystyna Szmidt

Terapia pedagogiczna - wskazania Poradni PP

poniedziałek 12.50 -

13.35

s. 8

klasy 4

środa 08.55 - 09.40

s. 8

klasy 2

środa 11.45 - 12.30

s. 8

klasy 3

czwartek 08.00 -

08.45

s. 8

klasy 5

Marta Ulanowska

Terapia pedagogiczna - wskazania Poradni PP

czwartek 08.00 -

08.45

s. 2

klasy 6

piątek 08.00 - 08.45

s. 2

klasy 8

Krystyna Szmidt

Koło matematyczne

poniedziałek 11.45 -

12.30

s. 10

klasy 2a i 2c (część)

wtorek 11.45 - 12.30

s. 10

klasy 2b i 2c (część)

środa 12.50 - 13.35,

s. 13

klasy 3

Marta Stiasny

Zespół wokalno – taneczny

 

piątek 14.45 - 15.30

s. gim.

klasy 1-3

Nicole Gnap

Zajęcia rozwijające - Supełek

poniedziałek 15.35 -

16.20

s. 12

klasy 3

 

Joanna Iszczek

Koło programowania - Ozoboty

poniedziałek 12.50 -

13.35 – u trakcie ustalania

s. 10

klasa 1 (r.r.) – u trakcie ustalania

środa 12.50 - 13.35

s. 10

klasa 1 (r.r.)

środa 15.35 - 16.20

s. 10

klasy 2

Karina Bogdaniuk-

Sierant

Koło programowania - Geniboty

środa 14.45 - 15.30

s.12

klasy 3 (r.r.)

Karina Sankowska

Koło matematyczne

 

środa 13.50 - 14.35

s. 5

klasy 4

Anna Sieracka

Koło matematyczne

 

środa 8.00 - 8.45

s. 22

klasy 5

Dorota Kaluga

Koło matematyczne – inn.

 

czwartek 8.00 - 8.45

s. 22

klasa 7a

Beata Siemińska

Koło matematyczne – inn.

 

wtorek 8.00 - 8.45

s. 5

klasa 7b

Elżbieta Witkowska

Koło informatyczne

 

wtorek 13.50 - 15.30

s. 9

klasy 5-8 (r.r.)

Nicole Gnap

Koło fotograficzne

poniedziałek 14.45 -

15.30

s. 12

klasy 4-6 (r.r.)

Honorata Łoś

Koło teatralne KAMELEON

poniedziałek 13.50 -

14.35

s. 26

klasy 5-8 (r.r.)

piątek 12.50 - 13.35

s. 26

klasy 4

Justyna Jellonnek Dorota Dudzicz

Ilona Biłek-Landowska

Koło turystyczne

sobota 4-5 godz. – 1 raz w miesiącu zgodnie z planem

wycieczek

 

klasy 4-8 (r.r.)

 

Aleksandra Jeziorowska-Chmiel


 

Koło języka niemieckiego

wtorek 15.35 - 16.20

s. 20

klasy VII

Koło języka niemieckiego

poniedziałek 15.35 - 16.20

s. 20

klasy VIII

Aneta Zocholl

 

 

 

 

 

Koło chemiczne

piątek 14.45 - 15.30

s. 18

klasy 7-8 (r.r.)

Małgorzata Portèe

Zespół wokalno - taneczny

czwartek 13.50 -

14.35

s. 25

klasy 4-8 (r.r.)

Rytmika

 

środa 14.45 - 15.30

s. 25

klasy 1-3 (r.r.)

Karolina Luty

SKS - tańce

czwartek 08.00 -

08.45

 

 

klasy 4, 6

Dariusz Adamczyk

SKS

piątek 14.45 - 15.30,

 

klasy 4-8

SKS - gry i zabawy ruchowe

poniedziałek 11.45 -

12.30 (do końca

grudnia 2023)

 

klasy 1-3 (min.)

SKS - gry i zabawy ruchowe

piątek 11.45 - 12.30 (do końca grudnia

2023)

 

klasy 1-3 (min.)

Ireneusz Zieliński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKS

czwartek 15.35 -

16.20

 

klasy 7-8

SKS zajęcia rekreacyjno -

usprawniające

sobota 8.20 - 9.50

 

klasy 4-8 (r.r.)

SKS

piątek 12.50 - 13.35

 

klasy 4-5

(dziewczęta)

gimnastyka sportowa, zabawy usprawniające

wtorek 10.45-11.30

 

klasy 1-3 (r.r.)

gimnastyka sportowa, zabawy usprawniające

środa 11.45-12.30

 

klasy 1-3 (r.r.)

Zajęcia w świetlicy dla klas I-III

 

Agnieszka Chabowska

„Łamigłówki mądrej główki” – zabawy logiczne (sala 10)

 

 

13.50 - 14.35

poniedziałek

Marta Ulanowska

„Igła z nitką”

 

8.55 - 9.40

wtorek

Paulina Napiontek

Gry planszowe (sala 10)

 

13.50 - 14.35

wtorek

Iwona Rokicińska

„Najlepiej razem” – zajęcia rozwijające umiejętności wspólnej zabawy i pracy w grupie podczas zabaw, gier i

projektów

9.50 - 10.35

środa

Aneta Szymerowska

„Papierowe inspiracje” – zajęcia plastyczne (sala 10)

 

13.50 - 14.35

środa

Ewa Sikorska

„Mały warcabista” – zajęcia rozwijające umiejętność

myślenia strategicznego i koncentrację uwagi

12.50 - 13.35

wtorek

Jolanta Chromiec

Cykle zajęć inspirująco-kreatywnych oraz wernisaże: „Ptaki Gdyni, wędrówki ptaków” (sala 10)

13.50 - 14.35

czwartek

Monika Gładykowska

„Mały artysta” – warsztaty plastyczne 

12.50 - 13.35

poniedziałek

Data dodania: 2019-12-06 18:54:27
Data edycji: 2023-12-12 14:42:43
Ilość wyświetleń: 6509

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej