Komunikat

Informuję, że w związku z niekorzystnym rozwojem sytuacji epidemicznej, w porozumieniu z organem prowadzącym, występuję do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gdyni o zgodę na wprowadzenie od 26 października w Szkole Podstawowej nr 18 w Gdyni nauczania hybrydowego.

• Uczniowie klas I-III będą pracować w trybie stacjonarnym, zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć. Świetlica pracuje bez zmian.
  • Uczniowie klas IV-VIII będą uczyć się w trybie zdalnym - lekcje na platformie Teams według dotychczasowego planu.

Stołówka będzie wydawała obiady dla uczniów kl. I-III.

Szczegółowe zasady pracy zdalnej opublikowane zostaną na stronie internetowej szkoły w zakładce „strefa ucznia”.

Dyrektor SP18

Data dodania: 2020-10-22 15:02:04