Od 18 stycznia klasy I-III wracają do nauczania stacjonarnego. Klasy IV-VIII kontynuują naukę zdalną.

Koleżeńska pomoc nauce

Licealiści pomagają uczniom podstawówek w nauce zdalnej!

Rusza wielka akcja pomocy dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, którzy uczą się zdalnie. W odrabianiu lekcji, nauce i rozwijaniu pasji pomogą im przez Internet… licealiści.

Pilotaż tego rozwiązania został przetestowany przez pracownię innowacji III LO z Gdyni w czasie pierwszego zamknięcia szkół: uczniowie i absolwenci dali między marcem a czerwcem 2020 prawie 2000 wolontariackich, bezpłatnych godzin lekcyjnych uczniom podstawówek. Zajęcia odbywały się z użyciem komunikatorów internetowych.

Prosimy, by to zainteresowany taką formą wsparcia rodzic wypełnił zgłoszenie w imieniu swojego dziecka: zgłoszenie

Data dodania: 2020-11-17 11:08:46
Data edycji: 2020-11-17 11:12:08

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!