IV wernisaż w galerii sztuki „Świetlik”

Podczas wernisażu pt. "Miasto i zwierzęta w przyszłości" zastanawialiśmy się wspólnie, co będzie ze zwierzętami żyjącymi na Arktyce, w związku z globalnym ociepleniem. Padały sensowne propozycje uczniów, jak to każdy ma wpływ na uratowanie "arktycznych twardzieli", dokonując właściwych wyborów. Tematy prac artystów były również ożywczym głosem w tej debacie; oto niektóre ich tytuły: "Bujna przyroda i odkrywanie planet", "Dzika i bujna przyroda, ludzie szanujący zwierzęta", "Nowe gatunki zwierząt", "Mój ukochany świat zwierząt". Nasze konferansjerki i artystki: Julia Dachniewska oraz Hania Matusiak, są uczennicami klasy IIIB, która gościła na naszym wernisażu wraz ze swoją wychowawczynią p. Katarzyną Szpak. Nie obylo się bez prezentacji oraz wspólnej fotografii.

Data dodania: 2020-02-19 18:45:35
Data edycji: 2020-02-19 18:49:45