Drodzy Ósmoklasiści!

16, 17 i 18 czerwca odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty - przypominamy Wam najważniejsze informacje:

1. Egzamin rozpoczyna się o godz. 9.00.
  2. Tego dnia obowiązuje strój galowy.
  3. Do szkoły powinniście przyjść o godz. 8.15.
  4. Weźcie ze sobą czarne długopisy (zapas), legitymację i małą butelkę wody. Nie zabierajcie telefonów. Obowiązuje zakaz wnoszenia telefonów komórkowych na salę egzaminacyjną.
  5. Unikajcie przychodzenia w grupach. Zachowajcie dystans społeczny między sobą.
  6. Kierujcie się do przeznaczonego dla każdej klasy wejścia:

• klasa VIII a wchodzi wejściem od hali sportowej i korzysta z szatni przy hali,
  • klasa VIII b wchodzi wejściem głównym do szkoły i korzysta z szatni dolnej,
  • klasa VIII c wchodzi wejściem z tyłu budynku, przy kuchni i korzysta ze stołówki jako szatni,
  • klasa VIII d wchodzi wejściem od boiska i korzysta z szatni klas II,

1. Przy wejściu zostaniecie poproszeni o założenie maseczki i zdezynfekowanie rąk.
  2. Zostawcie kurtki, plecaki, torby w szatni.
  3. Kierujcie się do właściwych sal egzaminacyjnych.
  4. Przy wejściu do sali egzaminacyjnej nauczyciel wylosuje numer Waszego stolika.
  5. Maseczkę możecie zdjąć kiedy usiądziecie przy stoliku. Załóżcie ją ponownie jeżeli będzie konieczność, by w trakcie egzaminu podszedł do Was nauczyciel oraz po zakończeniu egzaminu, w trakcie wychodzenia z budynku.
  6. Nie stresujcie się (za bardzo), wszystko będzie dobrze! Jesteście dobrze przygotowani :) Trzymamy za Was kciuki (Y)

Powodzenia!

Wasi Wychowawcy i Nauczyciele

Data dodania: 2020-06-15 13:00:18
Data edycji: 2020-06-15 13:04:52

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!