działania 2022/2023

• 29.09.2022 - Spotkanie online w bibliotece szkolnej z Wojciechem Widłakiem, podczas którego pisarz zaprezentuje swoją książkę „Dwa serca anioła”. Akcja czytelnicza z okazji obchodów Światowego Dnia Serca.
  • Ogólnopolska Akcja Czytelnicza „Czytamy z Sercem” w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.  Głośne czytanie utworów dotyczących serca (rozwijanie w uczestnikach akcji wrażliwości na cierpienie  i potrzeby osób chorych, propagowanie zdrowego stylu życia jako jednej z form przeciwdziałania chorobom układu sercowo-naczyniowego).
  • bierzemy udział w unijnym projekcie "Owoce i warzywa w szkole" -  informacje

• bierzemy udział w unijnym i miejskim projekcie promującym aktywność fizyczną "Wgraj się" - informacje
  • Akademia Czerniaka – ogólnopolski program profilaktyki czerniaka Studenckiego Koła Naukowego Onkoma przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

Film edukacyjny dla uczniów. Kampania "Znamię! Znam je?"

• promocja zdrowego stylu życia na zajęciach (między innymi z języka hiszpańskigo - zdjęcia w galerii poniżej)
  • Otrzymaliśmy certyfikat udziału w XVI eydcji programu edukacyjnego "Trzymaj formę" (organizator: Sanepid)
  • Przyszła wiosna, otwieramy boiska na przerwach

• 18 marca obchodzilismy Europejski Dzień Mózgu. Na pracę mózgu, a przez to na cały nasz organizm ma wpływ:
    * właściwa dieta,
    * unikanie nałogów
    * nawodnienie
    * aktywność fizyczna

• W naszej szkole powstała STREFA CISZY I RELAKSU, która cieszy się dużym zainteresowaniem. To miejsce, w którym można odpocząć, posłuchać relaksującej muzyki, poczytać książkę.  Uciekają do niego wszyscy zmęczeni hałasem. Strefa ciszy jest miejscem wyposażonym w różne siedziska. Dominuje kolor zielony, który poprawia samopoczucie.

• Mamy to! Przerwa z piłkarzykami już wkrótce. Kto chętny

Data dodania: 2022-08-29 13:59:34