działania 2018/2019

Działania w roku szkolnym 2018/2019

• MAJ

Uczniowie klas VII z sekcji ekologicznej ponownie szkolą młodszych uczniów przebywających w świetlicy na temat niezdrowych produktów żywnościowych i na temat zalet zdrowego tryby życia i ćwiczeń fizycznych.

• KWIECIEŃ

Uczniowie klas VII, którzy pracują w sekcji ekologicznej przygotowali kilka prezentacji dla dzieci ze świetlicy na temat zdrowego odżywiania i szkodliwości hałasu.

Akcja "W zdrowym ciele zdrowy duch"  w świetlicy - p. Monika Chilicka (zdjęcia w galerii poniżej)

• MARZEC

Po raz kolejny marchewki zagościły w naszych śniadaniówkach.

Zdrowe soki - akcja dla dzieci w świetlicy - zdjęcia w galerii poniżej

Akcja "Śniadanie daje moc"

• LUTY

WALKA Z CYBERPRZEMOCĄ

Cykl warsztatów o cyberprzemocy przeprowadzonych przez ośrodek psychologiczno-pedagogiczny „RAZEM” pomógł nam zrozumieć, że nie jesteśmy anonimowi w sieci.

SPOTKANIE Z POLICJĄ

Panie policjantki opowiedziały klasom starszym o odpowiedzialności prawnej nastolatków.

• STYCZEŃ

Przypominamy, że działają „STREFY CISZY”

• GRUDZIEŃ

Trzy razy w tygodniu mamy pyszne owoce i warzywa dla naszych uczniów

DZIEŃ BANANA

A dziś u nas … dzień banana  od kilku dni wywieszone są w szkole takie ogłoszenia jak poniżej. Dyrekcja też się oczywiście ze smakiem włącza do akcji  Działanie w ramach akcji „szkoła promująca zdrowie”!

WARSZTATY przeprowadzone przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 pomagają nam budować prawidłowe relacje rówieśnicze.

• LISTOPAD

WALKA Z CYBERPRZEMOCĄ

Ośrodek Psychologiczno-Pedagogiczny „RAZEM” przybliżył rodzicom i opiekunom problem cyberprzemocy.

DZIEŃ MARCHEWKI

„Dzień Marchewki” – w trzecią środę listopada mamy okazję rozkoszować się słodkimi marchewkami.

WALKA Z HAŁASEM

Eliminacja nadmiaru hałasu – stworzyliśmy „STREFY CISZY”.

DZIEŃ ŚLIWKI

W drugą i czwartą środę października odbył się „Dzień Śliwki”.

• PAŹDZIERNIK

STRAŻ MIEJSKA

Wizyta Straży Miejskiej w naszej szkole. Dowiedzieliśmy się co nam wolno, czego nam nie wolno robić i jak powinniśmy zachować się w nietypowych sytuacjach.

Data dodania: 2020-06-20 19:38:34
Data edycji: 2020-06-21 21:33:40