Witamy w Szkole Podstawowej nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego!

Bałtycka przygoda w SP18

07.10.2024 – Nasza szkoła gospodarzem spotkania "Bałtyckie tajemnice: Jak chronić przybrzeżne skarby?"

Mamy przyjemność poinformować, że 7 października 2024 r. nasza szkoła – Szkoła Podstawowa nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego w Gdyni – będzie gospodarzem kolejnego spotkania edukacyjnego w ramach programu "Bałtycka Przygoda".

Podczas tego wyjątkowego spotkania uczniowie będą mieli szansę odkryć zagrożenia, jakie stoją przed Morzem Bałtyckim, oraz poznać praktyczne sposoby przeciwdziałania tym problemom. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą każdemu z nas aktywnie działać na rzecz ochrony przyrody.

W ramach spotkania prowadzonego przez Tatianę Guellard i Magdalenę Domańską z Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego, odbędzie się:

• prezentacja i quiz
  • debata na temat zasad zachowania na plaży
  • warsztaty – tworzenie plakatów: Jak chronić przybrzeżny ekosystem Bałtyku?

Transmisja wydarzenia będzie dostępna online na stronie: ? edukacjaekologiczna.org.pl

Organizatorem programu jest Stowarzyszenie Nadbałtyckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Ekorozwoju, a partnerem Fundacja Centrum Bezpiecznej Rodziny. Program został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w transmisji na żywo i wspólnego odkrywania, jak możemy dbać o nasze środowisko! ??

Data dodania: 2024-10-02 15:14:12
Data edycji: 2024-10-02 15:14:50