Akademia Ósmoklasisty - pomoc dla uczniów klas VIII

W odpowiedzi na realne potrzeby rodziców i uczniów klas VIII, które zostały zdiagnozowane podczas przeprowadzonego niedawno badania Urząd Miasta proponuje szereg działań w ramach "Akademii Ósmoklasisty". Wśród nich są webinaria z zakresu wsparcia psychologicznego zarówno dla uczniów ósmych klas, jak i ich rodziców. Webinaria startują już od 7 kwietnia br.

Spotkania online poprowadzą specjaliści - psycholodzy, trwają one 2 godziny dydaktyczne (1,5 zegar.). Tematyka obejmuje sposoby efektywnej nauki i podnoszenia poziomu motywacji, metody minimalizowania stresu związanego z egzaminami w trudnym czasie pandemii oraz metody wspierania i motywowania swojego dziecka przed egzaminami.

By wziąć udział w spotkaniu, wystarczy założyć konto zgodnie z poniższą instrukcją i zarejestrować się na jeden wybrany, najbardziej dogodny dla siebie termin. Udział w webinariach jest całkowicie bezpłatny.

Informacja zawiera:

• harmonogram webinariów dla ósmoklasistów wraz z harmonogramem spotkań i schematem logowania się;
  • harmonogram webinariów dla rodziców ósmoklasistów wraz z harmonogramem spotkań i schematem logowania się.
Data dodania: 2021-03-30 10:43:05
Data edycji: 2021-03-30 10:48:18