SP18 zaprasza przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 23 marca 2024 r. Szczegóły w zakładce "rekrutacja"

Akademia Bez Granic

• Z przyjemnością przedstawiamy inicjatywę naszych absolwentów, aktualnie uczniów III LO w Gdyni. Zachęcamy starszych uczniów do zapoznania się z propozycją licealistów.
  • Akademia ma na celu stworzenie pierwszej w Polsce bazy wsparcia merytorycznego online - mentorzy, utalentowani licealiści, pomagają i inspirują młodszych, uzdolnionych uczniów w ich codziennej ścieżce akademickiej. Projekt skupia się na doradztwie i patronowaniu drogi rozwoju, odkrywa dodatkowe możliwości naukowe, artystyczne lub sportowe dla wszystkich tych, którzy szczerze chcą zdobywać cenne doświadczenie w różnych dziedzinach, lecz mają na to, na przykład, bardzo limitowane środki.
  • więcej informacji na FB Akademii -  https://www.facebook.com/akademiabezgranic/?__tn__=HHH-R

Data dodania: 2020-05-14 08:37:28
Data edycji: 2020-05-14 08:38:23