Wydawanie świadectw

Szanowni Państwo,

• Świadectwo ukończenia szkoły 26 czerwca muszą odebrać ósmoklasiści, gdyż jest im ono niezbędne przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
  • Odbędzie się to z zachowaniem reżimu sanitarnego w turach, na hali sportowej.
  • W związku z aktualną sytuacją epidemiczną zalecamy pozostałym uczniom klas I – VII odbiór świadectwa szkolnego we wrześniu.
  • Jeśli jednak komuś jest ono z jakiś względów potrzebne wcześniej umożliwimy jego wydanie 26 czerwca – szczegóły przekażą Państwu wychowawcy.
  • Nie planujemy tradycyjnej uroczystości. Uczniowie, którzy zgłoszą wychowawcy potrzebę odebrania świadectwa zostaną poproszeni o przyjście o konkretnej godzinie, z zachowaniem wymaganego odstępu między kolejnymi osobami.

Data dodania: 2020-06-19 08:56:01
Data edycji: 2020-06-19 08:56:16

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!