Obiady

INFORMACJA na temat działalności stołówki szkolnej

od 2.01.2020 r. zmienia się dzienna stawka żywieniowa i wynosi 3,80 zł

Prosimy  nie dokonywać  wpłat za obiady za miesiąc kwiecień.

Wszelkie nadpłacone kwoty za niewykorzystane obiady będą zwracane w kwietniu na konto, z którego została dokonana wpłata.

O jakichkolwiek zmianach będziemy informować państwa na bieżąco.

OD DNIA 12.03 DO 27.03  NIE BĘDZIE OBIADÓW.

POWYŻSZE DNI BĘDĄ ODLICZONE OD KOLEJNEJ WPŁATY.

opłata za marzec  --> 83,60 zł

• Należność za obiady należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca (tylko za bieżący miesiąc) na KONTO ŻYWIENIA: PKO BP 71 1440 1026 0000 0000 1253 3667 (w tytule wpłaty: klasa, imię i nazwisko dziecka, za jaki miesiąc)
  • Koszt 1-go obiadu wynosi 3,80 zł.
  • Harmonogram przerw jest wywieszony na tablicy przy wejściu do stołówki.
  • Odliczeń i korekt w wysokości wpłat dokonuje tylko intendent. Przelew bez konsultacji powinien opiewać na kwotę podaną na naszej stronie internetowej.
  • Dokonując wpłat przelewem prosimy wpłacać kwoty rzeczywiste (bez zaokrągleń) należne za dany miesiąc. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o wcześniejsze sprawdzenie należności pod numerem telefonu (58) 621 80 30, 663 910 842 lub na stronie internetowej w zakładce opłaty.
  • Odpisy realizujemy po uprzednim zgłoszeniu nieobecności dziecka. Nieobecność zgłoszona telefonicznie (58) 621 80 30 lub osobiście do godziny 9.00 danego dnia stanowi podstawę do zwrotu należności za obiady w formie pomniejszenia wartości należności w następnym miesiącu. Samodzielne pomniejszenie należności jest niedopuszczalne.
  • Wpłaty nieterminowe będą traktowane jako rezygnacja. Spowoduje to skreślenie dziecka z listy korzystających z obiadów. Prosimy o dokonywanie wpłat w terminie aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień.
  • W przypadku rezygnacji  z korzystania z obiadów z jednego lub kilku miesięcy prosimy o złożenie pisemnego oświadczenia w księgowości.

Data dodania: 2019-11-24 23:06:37
Data edycji: 2020-03-31 10:05:28

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!