Komunikat dotyczący rezygnacji z ubezpieczania dzieci w szkole - Szkoła Podstawowa nr 18 w Gdyni SP18 zaprasza przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 23 marca 2024 r. Szczegóły w zakładce "rekrutacja"

Komunikat dotyczÄ…cy rezygnacji z ubezpieczania dzieci w szkole

Szanowni Rodzice!

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoÅ‚a (jak również RR) nie bÄ™dzie decydowaÅ‚a o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW naszych uczniów. Nie wiemy, jak bÄ™dzie funkcjonowaÅ‚a szkoÅ‚a od wrzeÅ›nia 2020r. dlatego też, ze wzglÄ™du na obostrzenia sanitarne zwiÄ…zane z koniecznoÅ›ciÄ… zachowania dystansu spoÅ‚ecznego  oraz bezpieczeÅ„stwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców nie przewidujemy zawarcia umowy grupowego ubezpieczenia NNW  z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Przypominamy, że zakupu ubezpieczenia najlepiej dokonać do 31 sierpnia 2020 roku, by uniknąć przerwy w ubezpieczeniu NNW.

List z wyjaśnienieniem zamieszczamy poniżej.

Z poważaniem,

Data dodania: 2020-06-25 11:50:15