SP18 zaprasza przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 23 marca 2024 r. Szczegóły w zakładce "rekrutacja"

Opieka w szkole od 25 maja

• Od poniedziałku 25.05, zgodnie z decyzją Rady Ministrów i rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w szkole możliwa jest opieka dla uczniów klas 1-3.
  • Wszyscy Rodzice uczniów z klas I-III zostali o tej możliwości powiadomieni przez wychowawców. Warunkiem skorzystania z opieki było wypełnienie i dostarczenie w wyznaczonym terminie ankiety. W naszej szkole opieką zostanie objętych ok. 10% dzieci z klas I-III.
  • Prosimy Rodziców o zapoznanie się z procedurą bezpiecznego pobytu w szkole w sytuacji epidemicznej oraz o zastosowanie się do jej wymogów.
  • Dzieci należy przyprowadzać od 7.00 do 8.30, a odbierać do 17.00.
  • W trakcie pobytu dzieci w szkole odbywać się będą zajęcia opiekuńcze z elementami dydaktyki.
Data dodania: 2020-05-22 09:19:19
Data edycji: 2020-05-22 16:50:41