Drodzy Uczniowie i drodzy Rodzice,

Otrzymaliście list od pani Dyrektor, w którym nakreśliła ramy naszej dalszej pracy w tej trudnej sytuacji. Klasy dostały nowe plany zajęć, dostosowane do możliwości psychofizycznych dzieci w różnym wieku oraz uwzględniające zdrowy rozsądek, który jest nam teraz wszystkim bardzo potrzebny. W „strefie ucznia” znajdziecie propozycje relaksacyjno-rozrywkowe od naszej biblioteki i świetlicy, oraz porcję ruchu od nauczycieli wf. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was możecie zawsze do nas napisać, kiedy nie wiecie jak wykonać jakieś zadanie czy po prostu – by powiedzieć jak się czujecie i jak Wam mija czas. Pamiętajcie co jest teraz najważniejsze – zdrowie i bezpieczeństwo. Liczymy, że dzięki temu, że będziemy teraz dzielni szybko się znowu zobaczymy w murach naszej Osiemnastki!
Dyrekcja i Nauczyciele
Data dodania: 2020-03-30 14:47:54