Doradcy Kariery pomogą gdyńskim uczniom

Na prośbę Doradców Kariery z Powiatowego Urzędu Pracy przekazujemy następującą informację:

uprzejmie przypominam i zachęcam do skorzystania ze wsparcia oferowanego przez doradców zawodowych. Oferta wsparcia skierowana jest do uczniów jak i rodziców uczniów.

Wsparcie oferowane jest w ramach działającego Punktu Konsultacyjnego Gdyńskich Doradców Kariery. To miejsce spotkań doradców zawodowych Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni z młodzieżą dokonującą wyboru szkoły, kierunku studiów, zawodu oraz z ich rodzicami.

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00 InfoBoksie w Gdyni zapraszamy rodziców, którzy chcą wspierać swoje dzieci w wyborze szkoły/zawodu, na spotkania grupowe. Podczas godzinnej prelekcji doradcy przekażą ważne informacje na temat:

- oferty edukacyjnej gdyńskich szkół,
- planowania kolejnych etapów edukacji,
- technicznych aspektów rekrutacji do szkół średnich (przeliczanie punktów, tworzenie listy preferencji),
- aktualnej sytuacji na rynku pracy

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 58 620 49 54 wew. 205/206
- e-mail: gdk@pupgdynia.pl

Zachęcamy rodziców do skorzystania z oferowanego wsparcia.
Data dodania: 2020-02-20 16:38:02
Data edycji: 2020-02-20 16:39:44